Obsah webu

Sdílejte:

Webový portál Guacamole.cz vznikl na základě prosté myšlenky, která vycházela z faktu, že v našich českých končinách neexistují stránky, které by se věnovaly tomuto pokrmu nějak zevrubněji (ani čistě specializované, ani takové, které by se mu věnovali jen v rámci širšího obsahu). Neříkáme, že by se nenašlo vůbec nic, ale vzhledem k tomu o jak zdravý, chutný a jinde ve světě oblíbený pokrm se jedná, nepovažovali jsme to za dostatečné. Najdete zde několik desítek méně i více klasických receptů, informace o pokrmu jako takovém, rady pro přípravu a v neposlední řadě také mnoho cenných informací o avokádu, které je naprosto stěžejní ingrediencí tohoto jídla. Doufáme, že bude tento web pro všechny případné návštěvníky kvalitním zdrojem, ze kterého budou rádi a často čerpat informace o tomto takřka geniálním pokrmu.

Stránky jsou postavené na ve světě široce používané platformě WordPress, hostovány jsou u společnosti Savana a webová doména byla zakoupena u firmy Wedos, přičemž byla použita sleva wedos dostupná na portálu Wedoskupon.eu.

Z důvodů pokrytí nákladů spojených s provozem stránek (webhosting, registrace domény a tak podobně) jsou na nich umístěné reklamní bannery společností Google a Seznam. Většina z nich je posazena do bočního panelu vpravo, tak aby v co nejmenší možné míře obtěžovaly uživatele, ale zároveň byly na očích.

Sdílejte:

Napsat komentář